Apie mane

Arturas GradulevasVardu Artūras, internete žinomas kaip nqs arba nqsimple kas reiškia Not Quite Simple. O draugai kartais vadina Kempas :D

Koks buvau iki mokyklos nelabai atsimenu, bet man pasakojo. Pasakojo kad darželyje kol visi miegojo aš atsukinėdavau varžtus nuo lovos ir nunešdavau namo (labai jau praktiškas buvau). Kartą prisižiūrėjęs olimpinių žaidimų šokau nuo skalbimo mašinos į vonią, dabar turiu niekam nepastebimą randą prie antakio :) Bet šiaip buvau labai ramus vaikas.

Nuo 6 metų pradėjau eiti į mokykla.  Jau čia atmintis grįžta. Atsimenu kad kokioje 4 klasėje buvau vedėjas per kovo 8 šventę :) 2 metus grojau pianinu, net spėjau mokyklos koncerte sudalyvauti! Ir chore dainavau sakė klausą turiu.. Bet žiūrėdamas kaip draugai kieme lošia futbolą neištvėriau, baigiau savo didžiulę, daug žadančią muzikanto karjerą ir pradėjau lošt futbolą. Lankiau apie 7 metus kol vėliausiai komanda išsilakstė, tai sportininko karjera irgi žlugo :/ Užtat meilė sportui nedingo! Iki šiol futbolą/krepšinį žaidžiu mėgėjiškai bet visai neblogai. Varau į siemensą kašio pažiūrėti, o su Liverpoolio fanais į Gringo barą - futbolo.

Su mokslais sekėsi neblogai. Daugybos lentelę močiūtė tikrindavo kasdien 2 klasėje, gal tada ir atsirado meilė realiems mokslams, gal dėl to ir siejau savo profesiją su IT. Baigiau VU Programos sistemas (nepaisant to kad buvau priimtas į Anglijos universitetą), o darbą radau už 2 sav. po diplomo įteikimo.. nespėjau dar vieną vasarėlę paatostogauti, pakeliauti kur nors. Keliones irgi labai mėgstu, labiausiai iki šiol man patiko Slovakijoje, neįtikėtina gamta ten.

Kol kas tiek

My google+ profile

My likes